Całodobowa opieka lekarska i pielęgniarska

Wielu spośród seniorów, którzy dostają się pod skrzydła Domu Opieki Przystań, to osoby, które zmagają się z różnego rodzaju schorzeniami lub chorobami przewlekłymi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nieustannie muszą oni znajdować się pod nadzorem lekarza, dlatego naszym gościom zapewniamy całodobową opiekę medyczną.

Chcemy, by każdy z mieszkańców naszego ośrodka czuł się komfortowo i bezpiecznie niezależnie od wieku czy dolegliwości, z jakimi się boryka. Chcemy również, by każdy z nich mógł liczyć na dodatkowe działania, których celem jest poprawa ich samopoczucia i zdrowia. Dlatego gwarantujemy, że wszyscy członkowie naszego personelu z pełnym zaangażowaniem świadczą seniorom pomoc niezależnie od pory dnia czy nocy.

Przez całą dobę pozostajemy w gotowości do interwencji w nieoczekiwanych przypadkach kryzysowych lub gdy któryś z naszych gości poczuje się słabo lub źle. Poza wiedzą doświadczonego personelu pielęgniarskiego zapewniamy także dostęp do podstawowych środków lekarskich oraz zaawansowanego, profesjonalnego sprzętu medycznego. Wszystko po to, by mieszkańcy naszego Domu Opieki czuli się jak u siebie w domu oraz – przede wszystkim – bezpiecznie.

Dom Opieki Przystań

Nasz adres

ul. Nadwiślańska 102A
05-410 Józefów
woj. mazowieckie
tel. 22 610-70-50

 Telefon Do pielęgniarki dyżurującej 
697 002 324