Często zdarza się, że do naszego Domu Opieki trafiają osoby potrzebujące profesjonalnej opieki lekarskiej. Dotyczy to nie tylko tych, którzy trafiają do nas na czas rehabilitacji po urazach, operacjach czy kontuzjach, ale również osób starszych, które z uwagi na naturalne starzenie się organizmu, powinny przebywać pod opieką specjalistów.

Przebywające w naszym ośrodku osoby mogą liczyć na kompleksową opiekę zdrowotną. Niezależnie od pory dnia i nocy, zawsze na bieżąco monitorujemy stan zdrowia naszych gości, dzięki czemu ich bliscy mogą mieć pewność, że są oni bezpieczni. Dbamy o to,Dbamy o to, aby lekarze na terenie naszego ośrodka mogli udzielić szybkiej i profesjonalnej obsługi.

Nasi goście mają zapewnione ogólne i specjalistyczne konsultacje lekarskie w ramach NFZ. Współpraca naszego Domu Opieki z doświadczonymi lekarzami sprawia, że potrzebujące pomocy osoby zawsze mogą liczyć na wsparcie internisty, neurologa, ortopedy lub innego specjalisty.

Za dodatkową opłatą jesteśmy w stanie wykonać natomiast dodatkowe badania i zabiegi odbywające się poza skierowaniem lekarskim.

Osobom przebywającym u nas podczas okresu rekonwalescencji zapewniamy także nieograniczony dostęp do sali rehabilitacyjnej, sprzętu ortopedycznego i przeciwodleżynowego, chodzików, kul czy wózków inwalidzkich.

Dom Opieki Przystań

Nasz adres

ul. Nadwiślańska 102A
05-410 Józefów
woj. mazowieckie
tel. 22 610-70-50

 Telefon Do pielęgniarki dyżurującej 
697 002 324