Potrzeba nieustannej opieki i wsparcia dotyczy nie tylko osób starszych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że może to dotyczyć także znacznie młodszych – przede wszystkim samotnych – osób, które na pewnym etapie swojego życia mogą potrzebować profesjonalnej opieki. Drzwi naszego Domu Opieki Przystań są otwarte także dla tych, którzy potrzebują krótkoterminowego wsparcia ze strony specjalistycznego personelu.

Doskonale wiemy, że prawdziwego domu nic nie jest w stanie zastąpić. Dokładamy jednak wszelkich starań, by nasi goście czuli się u nas w możliwie największym stopniu komfortowo i jak u siebie. Każdą osobę otaczamy miłością, opieką i ciepłem.

Oferujemy pobyty krótkoterminowe, kilkutygodniowe lub kilkumiesięczne. Ta oferta skierowana jest przede wszystkim do seniorów oraz osób niepełnosprawnych, które pozbawione są w określonym czasie opieki, oraz osób wymagających opieki poszpitalnej (np. z powodu operacji czy urazu) lub potrzebujących profesjonalnej rehabilitacji. Zapewniamy codzienne towarzystwo oraz nieustanną opiekę – zarówno medyczną, jak i psychiczną.

Dom Opieki Przystań

Nasz adres

ul. Nadwiślańska 102A
05-410 Józefów
woj. mazowieckie
tel. 22 610-70-50

 Telefon Do pielęgniarki dyżurującej 
697 002 324