Dom Opieki przystań zlokalizowany jest w malowniczym Józefowie pod Otwockiem, które mieści się zaledwie 20 kilometrów od Warszawy. Jest to wystarczająco daleko, by uciec od zgiełku miasta i zapewnić naszym mieszkańcom spokój i ciszę, a zarazem wystarczająco blisko, by członkowie rodziny i znajomi przebywających u nas seniorów mieli bardzo wygodny i szybki dojazd do ośrodka ze stolicy.

Nasza placówka mieści się w otoczeniu lasów i zagajników oraz zbiorników wodnych, takich jak znajdujące się w pobliżu jezioro Łacha. Sąsiedztwo różnorodnej przyrody sprawia, że na terenie ośrodka panuje zdrowy mikroklimat wyróżniający się czystym powietrzem oraz wysokim stężeniem aerozoli organicznych, który pozytywnie wpływa na ludzki organizm.

Poza tym, że taka lokalizacja pozwala odpocząć od hałasu i sprzyja kontemplacji oraz spotkaniom w spokoju z bliskimi i przyjaciółmi, pozytywnie wpływa również na zdrowie naszych gości. Panujący w okolicy mikroklimat stymuluje układ immunologiczny i pomaga w leczeniu dolegliwości układu oddechowego, dzięki czemu pobyt tutaj polecany jest szczególnie osobom zmagającym się ze schorzeniami i problemami zdrowotnymi.

Dom Opieki Przystań

Nasz adres

ul. Nadwiślańska 102A
05-410 Józefów
woj. mazowieckie
tel. 22 610-70-50

 Telefon Do pielęgniarki dyżurującej 
697 002 324