Zależy nam na tym, by nasz Dom Opieki był miejscem, w którym każdy z mieszkających w nich gości czuł się zawsze komfortowo i bezpiecznie, niezależnie od kondycji fizycznej czy psychicznej. Nowoczesny pawilon jest zatem zaprojektowany i zbudowany tak, by osoby w okresie rekonwalescencji oraz nie będący w pełnej sprawności seniorzy nie mieli najmniejszych problemów z poruszaniem się pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami czy kondygnacjami.

Dbamy również o to, by każdy z naszych gości miał jak najbardziej komfortowe warunki do życia w swoim pokoju. Do dyspozycji gości jest dziesięć pokojów 2-osobowych na parterze z prywatnymi łazienkami, oraz dwanaście pokojów dwu- i trzyosobowych na pierwszym i drugim piętrze, które wyposażone są we wspólne łazienki.

Na umeblowanie każdego pokoju składają się między innymi szafy, stoliki nocne czy telewizory z bogatą ofertą kanałową. Pokoje wyposażone są również we wszystkie niezbędne przyrządy mające zapewnić lokatorom bezpieczeństwo – przede wszystkim mamy tutaj na myśli przystosowane do długoterminowej opieki łóżka oraz systemy przywoławczo-alarmowe.

Dom Opieki Przystań

Nasz adres

ul. Nadwiślańska 102A
05-410 Józefów
woj. mazowieckie
tel. 22 610-70-50

 Telefon Do pielęgniarki dyżurującej 
697 002 324